Od roku 2017 jsme součástí vašeho každodenního pracovního prostředí, začínali jsme jako dodavatelé pro zákazníky ve strojírenství a dnes se s našimi nástroji setkávají firmy, živnostníci i domácí kutilové. Jsme tu pro vás, abychom vám usnadnili přístup ke kompletní nabídce nástrojů na jednom místě.

Naším cílem je být vaším spolehlivým dodavatelem a odborníkem na nástroje, se kterým se budete cítit dobře při práci i ve výrobě.

Velká část našeho sortimentu, zejména strojírenského vybavení, je využívána i ve spřátelené společnosti MAVA-lisovna s.r.o., což nám poskytuje cennou zpětnou vazbu a osobní zkušenosti s našimi produkty v praxi.

V našem portfoliu najdete kolem milionu produktů, které průběžně aktualizujeme a doplňujeme na našem e-shopu.

Jsme tu pro vás ve všech situacích. Pokud jste na našem e-shopu nenalezli konkrétní produkt, ale víte, že ho nabízí jedna z našich zastoupených značek, neváhejte nás kontaktovat. Rádi pro vás tento produkt objednáme od dodavatele nebo ho pro vás přímo zjistíme.

V rámci našich služeb nabízíme možnost náhradního plnění. Pokud máte zájem o více informací nebo potřebujete poradit, neváhejte nás kontaktovat.

Nově jsme rozšířili naši nabídku o produkty od značek Helly Hansen® Workwear, KENNAMETAL, SANDVIK, SCHUNK, Seco Tools a další.

A k tomu vám s radostí oznamujeme otevření nové provozovny ve Fryštáku (u Zlína), kde si můžete po dohodě zdarma vyzvednout svou objednávku. Jsme tu, abychom vám usnadnili cestu ke kvalitním nástrojům a vybavení pro vaši práci.

Vtools

Probíhá načítání...