• Banner

Nástrčné klíče 1/4" DIN 3126 E 6,3 6 mm

WG-64600011
Nástrčné klíče 1/4" DIN 3126 E 6,3 6 mm
99,20 Kč Bez DPH
120,03 Kč
S DPH Dodání do 2-5 dnů
Počet

Popis
Klíčová vložka pro vnější šestihranné šrouby 1/4" DIN 3126 E 6.3, metrická

Použití:
Extra tvrdá - pro měkké šroubování do dřeva; k zabránění předčasnému zlomení.

Tough - pro tvrdé šroubování do kovu a plechu; zabraňuje předčasnému zlomení.

Torsion - Torzní technologie tlumí špičky točivého momentu v torzní zóně bitu při šroubování, čímž zabraňuje předčasnému opotřebení a zvyšuje životnost nástroje.

BiTorsion - Torzní zóna bitu BiTorsion má tvrdost sníženou o přibližně 20 % ve srovnání se stopkou. Tlumí vyšší špičky točivého momentu. Tím se výrazně prodlužuje životnost bitů.

Povrchová úprava diamantem - univerzální použití, dlouhá životnost. Drobné diamantové částečky se doslova zakousnou do šroubu a zajistí bezpečné usazení nástroje v hlavě šroubu.

Impactor - Zvláště odolná řada bitů, určená také pro použití s rázovými/úderovými šroubováky. Nadprůměrná životnost díky optimálnímu využití vlastností materiálu ve spojení s geometrií speciálně přizpůsobenou extrémním požadavkům a výrobnímu procesu. Při výrobě řady úderových bitů Wera se používá optimální kombinace geometrického designu, tvrdosti, výrobního procesu a popouštění pro příslušný výstupní profil, a tedy pro jednotlivé šroubovací aplikace.
Technologie, která je přizpůsobena výkonu a použití, vede k optimální životnosti každého profilu. Systém nárazových těles reaguje individuálně na výkon použitý prostřednictvím systému TriTorsion. Různě dimenzované torzní zóny automaticky reagují na špičky působícího krouticího momentu, a tím dosahují optimálního přizpůsobení šroubovému spoji.
Tyto bity mají navíc povlak s drobnými diamantovými částečkami, které se doslova zakousnou do hlavy šroubu a zajistí bezpečné uchycení nástroje v hlavě šroubu.

Nerezová ocel - bity z nerezové oceli se používají všude tam, kde je třeba zabránit cizí korozi na nerezové oceli. Zejména pro šroubování šroubů z nerezové oceli v okenních a dveřních konstrukcích, kování a umyvadlech, fasádách, zábradlích, balkonech, plotech atd. Vakuové kalení ledem dosahuje tvrdosti vhodné pro použití v dílně.Konstrukce: Se silným permanentním magnetem.

Detaily produktu
WG-64600011
4013288101082

Parametry

Délka
50 mm
Šířka klíče
6,0 mm
16 dalších produktů ve stejné kategorii: