• Banner

Bit 1/4" DIN 3126 C 6,3 T 10x25mm HF Wera

WG-64490005
Bit 1/4" DIN 3126 C 6,3 T 10x25mm HF Wera
37,74 Kč Bez DPH
45,67 Kč
S DPH Dodání do 2-5 dnů
Počet

Popis
Bit pro vnitřní šrouby TORX® 1/4" DIN 3126 C 6,3, s přidržovací funkcí

Použití:
Extrahard - pro měkké šroubování do dřeva; k zabránění předčasného zlomení.

Tough - pro tvrdé šroubování do kovu a plechu; zabraňuje předčasnému zlomení.

Torsion - Torzní technologie tlumí špičky točivého momentu v torzní zóně bitu při šroubování, čímž zabraňuje předčasnému opotřebení a zvyšuje životnost nástroje.

BiTorsion - Torzní zóna bitu BiTorsion má tvrdost sníženou o přibližně 20 % ve srovnání se stopkou. Tlumí vyšší špičky točivého momentu. Tím se výrazně prodlužuje životnost bitů.

Povrchová úprava diamantem - univerzální použití, dlouhá životnost. Drobné diamantové částečky se doslova zakousnou do šroubu a zajistí bezpečné usazení nástroje v hlavě šroubu.

Impactor - Zvláště odolná řada bitů, určená také pro použití s rázovými/úderovými šroubováky. Nadprůměrná životnost díky optimálnímu využití vlastností materiálu ve spojení s geometrií speciálně přizpůsobenou extrémním požadavkům a výrobnímu procesu. Při výrobě řady bitů Wera Impactor se používá optimální kombinace geometrického designu, tvrdosti, výrobního procesu a kalení a popouštění pro příslušný výstupní profil, a tedy pro jednotlivé šroubovací aplikace.
Technologie, která je přizpůsobena výkonu a použití, vede k optimální životnosti každého profilu. Systém nárazových těles reaguje individuálně na výkon použitý prostřednictvím systému TriTorsion. Různě dimenzované torzní zóny automaticky reagují na špičky působícího krouticího momentu, a tím dosahují optimálního přizpůsobení šroubovému spoji.
Tyto bity mají navíc povlak s drobnými diamantovými částečkami, které se doslova zakousnou do hlavy šroubu a zajistí bezpečné uchycení nástroje v hlavě šroubu.

Nerezová ocel - bity z nerezové oceli se používají všude tam, kde je třeba zabránit cizí korozi na nerezové oceli. Zejména pro šroubování šroubů z nerezové oceli v okenních a dveřních konstrukcích, kováních a umyvadlech, fasádách, zábradlích, balkonech, plotech atd. Vakuovým kalením ledem se dosáhne tvrdosti vhodné pro dílenské použití.Obecná poznámka: Nástroje TORX PLUS® jsou v přenosu krouticího momentu lepší než nástroje TORX® díky výrazně zvětšeným styčným plochám ve šroubu.

Systém TORX® a systém TORX PLUS® jsou kompatibilní pouze na jedné straně: běžný nástroj TORX® lze (v omezeném rozsahu) použít i k ovládání šroubu TORX PLUS®. Naopak použití nástrojů TORX PLUS® v profilu TORX® není možné.


Konstrukce: Speciální geometrie výstupu zaručuje spolehlivé uchycení šroubu.

Použití: Tvrdé bity s přidržovací funkcí jsou ideálním pomocníkem při upevňování šroubů TORX® ve stísněných pracovních podmínkách, např. při montáži vložek.
Detaily produktu
WG-64490005
4013288106810

Parametry

Délka
25 mm
Velikost
T 10
16 dalších produktů ve stejné kategorii: